Vladimír  Sýkora

2.7.1953 29.4.2021
Zhlédnuto: 1 877x

Můj milovaný strejdo, píši Ti do nebe, kde jsi už andílek a všechny nás tady ochraňuješ. Moc mi tady chybíš, nejvíc mě mrzí,že jsem za Tebou nemohla přijet a dovézt Ti velikonoční výslužku. Tento pomníček jsem vytvořila na Tvoji počest a památku.Byl jsi víc než můj strejda a můj kmotr,svědek na svatbě. Měla jsem Tě ráda a stále jsi v mém srdci jako můj velký vzor, měla jsem Tě jako svého tátu. Vždy ses mi věnoval, učil mě novým věcem, vše mi vysvětlil když jsem si nevěděla rady.Opravil auto, pomohl kdykoliv jsem to potřebovala. Chybí mi naše společné rybaření, hraní karet, koukání společně na televizi, lození po stromech????????Těším se až se opět sejdeme????????s úctou Tvá neteř Dana

Přidání fotografie

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout