Vladimír  Sýkora

2.7.1953 29.4.2021
Zhlédnuto: 279x

Můj milovaný strejdo, píši Ti do nebe, kde jsi už andílek a všechny nás tady ochraňuješ. Moc mi tady chybíš, nejvíc mě mrzí,že jsem za Tebou nemohla přijet a dovézt Ti velikonoční výslužku. Tento pomníček jsem vytvořila na Tvoji počest a památku.Byl jsi víc než můj strejda a můj kmotr,svědek na svatbě. Měla jsem Tě ráda a stále jsi v mém srdci jako můj velký vzor, měla jsem Tě jako svého tátu. Vždy ses mi věnoval, učil mě novým věcem, vše mi vysvětlil když jsem si nevěděla rady.Opravil auto, pomohl kdykoliv jsem to potřebovala. Chybí mi naše společné rybaření, hraní karet, koukání společně na televizi, lození po stromech????????Těším se až se opět sejdeme????????s úctou Tvá neteř Dana

Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 1
Dosud rozsvícené svíčky: 23
od nás všech milovaný strejdo
od nás všech milovaný strejdo 23. 5. 2022
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 3
Dosud položené květiny: 15
Všechno nejlepší k svátku strejdo
Všechno nejlepší k svátku strejdo 23. 5. 2022
od nás všech pro Tebe strejdo
od nás všech pro Tebe strejdo 16. 5. 2022
od švagrové Mirky
od švagrové Mirky 16. 5. 2022
Položit květinu

Vzpomínky

23. 5. 2022 Tvá neteř Dana

Všechno nejlepší k svátku tam nahoru strejdo❤️dnes slaví Tvá praneteř Annettka 19 let, měl by jsi z ní radost.Oslavu jsme měly včera,přijela i Danuška. Posílám Ti kytičku do nebíčka????Těším se až se jednou sejdeme.

16. 5. 2022 Pro Tebe do nebe můj milovaný strejdo

https://youtu.be/eQWeneJrdPw

13. 5. 2022 Pro Tebe do nebe můj milovaný strejdo

https://youtu.be/xmCtEJ9zyWc

4. 5. 2022 Tvá neteř Dana

Asi to bez Tebe nezvládnu strejdo. Jsi tak daleko a navždy pryč. Strašně moc mi chybíš

4. 5. 2022 Tvoje neteř Danka dana.brodylova@email.cz

Můj milovaný strejdo, nastoupila jsem do nové práce,měl by jsi ze mě radost Není to nic jednoduchého,učím se, vím že tam někde nahoře se na mě díváš a držíš mi palce abych vše zvládla.Už ani nechci jezdit na místa,kde jsme spolu chodili.Vzpominky bolí a chci tam být s Tebou,jenže to už nejde Jsi jinde a už mi nikdy nezavoláš. Věřím,že je Ti tam dobře a jsi šťastný a spokojený s ostatními milovanymi.Mam Tě moc ráda a moc mi chybíš.

27. 4. 2022 Tvá neteř Dana dana.brodylova@email.cz

Není dne kdy na Tebe nepomyslím můj milovaný strejdo.Odešel jsi tak tiše, nečekaně.Tvoje číslo mám stále v mobilu a často Ti píši zprávu.Vim že už mi neodpovíš ale věřím že si moji zprávu tam někde nahoře přečteš????.Už to bude v pátek rok co jsi nás opustil. Nikdy na Tebe nezapomenu????????????

Napsat vzpomínku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout