Vladimír  Sýkora

2.7.1953 29.4.2021
Zhlédnuto: 1 608x

Můj milovaný strejdo, píši Ti do nebe, kde jsi už andílek a všechny nás tady ochraňuješ. Moc mi tady chybíš, nejvíc mě mrzí,že jsem za Tebou nemohla přijet a dovézt Ti velikonoční výslužku. Tento pomníček jsem vytvořila na Tvoji počest a památku.Byl jsi víc než můj strejda a můj kmotr,svědek na svatbě. Měla jsem Tě ráda a stále jsi v mém srdci jako můj velký vzor, měla jsem Tě jako svého tátu. Vždy ses mi věnoval, učil mě novým věcem, vše mi vysvětlil když jsem si nevěděla rady.Opravil auto, pomohl kdykoliv jsem to potřebovala. Chybí mi naše společné rybaření, hraní karet, koukání společně na televizi, lození po stromech????????Těším se až se opět sejdeme????????s úctou Tvá neteř Dana

Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 1
Dosud rozsvícené svíčky: 100
Od neteře Danky
Od neteře Danky 22. 3. 2023
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 3
Dosud položené květiny: 85
Od neteře Danky
Od neteře Danky 22. 3. 2023
od nás všech pro Tebe strejdo❤️
od nás všech pro Tebe strejdo❤️ 17. 3. 2023
od nás všech pro Tebe strejdo❤️
od nás všech pro Tebe strejdo❤️ 17. 3. 2023
Položit květinu

Vzpomínky

17. 3. 2023 Od neteře Danky

Navždy jsi v mém srdci milovaný strejdo i u nás všech tvých blízkých❤️Nikdy na Tebe nezapomenu❤️❤️❤️

24. 2. 2023 Tvoje neteř Danka

Denně na tebe strejdo myslím, jsi v mém srdci navždy jako můj bráška a tvůj synovec Kajik. Všechny milované tam nahoře moc pozdravuj a děkuji že dáváš na Kajika pozor????

24. 12. 2022 Od neteře Danky

Můj milovaný strejdo, letošní Vánoce jsou ty nejsmutnější, loni jsi odešel ty,letos bráška.Aspoň tam není sám.Oslavte si je spolu❤️Jste v našich srdcích se všemi milovanyými. Krásné Vánoce strejdo,druhé bez Tebe.Boli to ale jsi v našich srdcích,tak jsi s námi napořád❤️

27. 11. 2022 Tvá neteř Danka

Můj milovaný strejdo, dnes za Tebou odešel náš milovaný bratr,strýc a syn Kajik, Už je tam s Tebou.I jemu udělám pomníček,jen teď nemohu.Zarmutek je tak veliký že se to nedá ani popsat a nemohu vůbec normálně fungovat.Prosimte,opatruj ho tam a počkejte tam oba na mě, určitě se sejdeme, jen to ještě chvíli potrvá????Mám vás oba moc ráda a nevím jak to tady vše zvládnu

12. 11. 2022 Tvá neteř Dana

Moc mi chybíš můj milovaný strejdo????????????

11. 9. 2022 Tvá neteř Dana

Jenom pro Tebe❤️poslechni si to v nebi.moc mi chybíš můj drahý strejdo❤️❤️❤️https://youtu.be/eQwX21F16uo

25. 8. 2022 Pro Tebe do nebe můj milovaný strejdo

Můj milovaný strejdo❤️Není dne,kdy si na Tebe nevzpomenu a teď v létě to obzvlášť bolí,protože jsme jezdili z tetou na chatu a brali si Tě na grilování.Byl jsi tak šťastný.Jak se tam nahoře máš? Asi dobře a už se nemůžu dočkat až se opět sejdeme.Bez Tebe to tady není ono, byl jsi vždy můj hodny strejda,můj ochránce.Mej se moc hezky a všechny od nás moc pozdravuj.S úctou a věčnou vzpomínkou se s Tebou loučí Tvá neteř Danka

18. 8. 2022 Tvá neteř Dana

Tak moc mi chybíš můj milovaný strejdo.Posilam pusu a objetí do nebe❤️Mej se tam nahoře moc hezky. Všichni na Tebe vzpomínáme s láskou

28. 7. 2022 Tvá neteř Dana

Moc mi chybíš milovaný strejdo????.Věřím, že se máš tam nahoře dobře a jsi šťastný.Pozdravuj všechny od nás a těším se až se jednou sejdeme.Neodešel jsi,zůstal jsi v našich srdcích navždy????

1. 7. 2022 Tvá neteř Dana dana.brodylova@email.cz

Nikdy na Tebe nezapomenu můj milovaný strejdo,vzpomínky na Tebe navždy zůstanou.Moc to bolí že už tu nejsi. Posílám Ti pusu a objetí do nebe????

17. 6. 2022 Od neteře Danky

Chybíš mi????????

https://youtu.be/2lx4vLeqL3U

17. 6. 2022 Tvá neteř Dana

Můj milovaný strejdo, moc na Tebe vzpomínáme❤️Jsi stále s námi aspoň ve vzpomínkách. Třeba jsi to ty,který dnes zapnul v autě rádio a v našem novém bytě pohnul se stolkem. Moc mi chybíš a nejvíc teď v létě,vždy jsem za Tebou s holkama jela a vzala Tě k tetě na chatu grilovat.Byl jsi tak šťastný.Nezapomenu na Tvůj úsměv, vlídná slova❤️Navždy zůstaneš v mém srdci jako ten nejlepší a nejhodnější člověk. Přeji Ti ať se máš tam nahoře nejlíp.Je mi smutno ale zároveň jsem šťastná, že už Tě nic nebolí

23. 5. 2022 Tvá neteř Dana

Všechno nejlepší k svátku tam nahoru strejdo❤️dnes slaví Tvá praneteř Annettka 19 let, měl by jsi z ní radost.Oslavu jsme měly včera,přijela i Danuška. Posílám Ti kytičku do nebíčka????Těším se až se jednou sejdeme.

16. 5. 2022 Pro Tebe do nebe můj milovaný strejdo

https://youtu.be/eQWeneJrdPw

13. 5. 2022 Pro Tebe do nebe můj milovaný strejdo

https://youtu.be/xmCtEJ9zyWc

4. 5. 2022 Tvá neteř Dana

Asi to bez Tebe nezvládnu strejdo. Jsi tak daleko a navždy pryč. Strašně moc mi chybíš

4. 5. 2022 Tvoje neteř Danka dana.brodylova@email.cz

Můj milovaný strejdo, nastoupila jsem do nové práce,měl by jsi ze mě radost Není to nic jednoduchého,učím se, vím že tam někde nahoře se na mě díváš a držíš mi palce abych vše zvládla.Už ani nechci jezdit na místa,kde jsme spolu chodili.Vzpominky bolí a chci tam být s Tebou,jenže to už nejde Jsi jinde a už mi nikdy nezavoláš. Věřím,že je Ti tam dobře a jsi šťastný a spokojený s ostatními milovanymi.Mam Tě moc ráda a moc mi chybíš.

27. 4. 2022 Tvá neteř Dana dana.brodylova@email.cz

Není dne kdy na Tebe nepomyslím můj milovaný strejdo.Odešel jsi tak tiše, nečekaně.Tvoje číslo mám stále v mobilu a často Ti píši zprávu.Vim že už mi neodpovíš ale věřím že si moji zprávu tam někde nahoře přečteš????.Už to bude v pátek rok co jsi nás opustil. Nikdy na Tebe nezapomenu????????????

Napsat vzpomínku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout