Bronislava Křížová

8.10.1960 18.8.2010
Zhlédnuto: 48 729x

Přilétl anděl a vzal si Tě s sebou tam, kde duše už nebolí, kde sídlí jen Láska a Bůh.

Maminka byla velice hodný, obětavý a citlivý člověk, který nám všem, kteří ji měly rádi, moc chybí.Zemřela po dlouhé těžké nemoci v Olomouci.....Maminko děkuji Ti za vše co jsi pro mne udělala a s čím jsi mi pomohla!

Rozsvícení svíčky

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout