Zdeňka Koblížková

19.5.1934 12.7.2010
Zhlédnuto: 9 817x

Moje maminka Zdeňka byla 55 let farářkou CČSH, pocházela z Jindřichova Hradce. Narodila se jako Zdeňka Mrkvičková, jeji tatínek byl řezbář, maminka prostá dělnice.
Moc mamince děkuji i jmenem mé sestry Zdeňky za celoživotní lásku. Dcera Jana s manželem Ondřejem

Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 0
Dosud rozsvícené svíčky: 29
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 0
Dosud položené květiny: 23
Položit květinu

Vzpomínky

11. 1. 2012 Daniela Oškrdová

Ahojky babičko,máme tě mooooc rádi.Vzpomíná na tebe celá má rodina.Papa Oškrdovi

3. 1. 2012 Zuzka Caldrová

Babičko, myslím na Tebe každý den a je mi pořád moc smutno. Děkuju Ti za všechno.

3. 1. 2012 Jana Valsová

Drahá maminko, stále jsi s námi

Napsat vzpomínku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout