Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 0
Dosud rozsvícené svíčky: 14
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 0
Dosud položené květiny: 11
Položit květinu

Vzpomínky

11. 4. 2021 Dora Ištvánková

Čím dál tím víc mi tady chybíš... Nepamatuji si skoro nic zlého čeho by ses dopustil... V mysli mi zůstaly jen vzpomínky, na tojak si byl dokonalý a o to víc to bolí... Jako by ty špatné věci nebyly tolik důležité. Tak strašně moc bych chtěla dostat ještě jednu poslední šanci Ti být tou správnou ženou Lásko moje.  

6. 4. 2021 Dora Ištvánková

Lásko moje... Tolik mi chybíš... Kde jsi? Jsi tam? Slyšíš mě? Čteš mě? Prosím, dej mi znamení, že cítíš mou bolest z tvého odchodu, že cítíš mou bolest nad vším tím promrhaným časem, kdy jsem Ti nedávala jasně najevo jak moc Tě miluji a jak důležitým pro mě jsi... Byls moje všechno! Byls celý můj svět! Byls mojí druhou půlkou a já byla tak slepá... Vojťásku, prosím, vrať se! Tvoje D.

Napsat vzpomínku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout