Verunka  Zdražilová

7.8.2001 8.4.2017
Zhlédnuto: 1 200x

Verunko... Proč jsi to udělala? Vždyť jsi vždycky tak zářila, byla jsi veselá,hodná.. Byla jsi naše nejlepší kamarádka. Všichni v  2.C tě měli rádi. A několik z nich i teď.. Je mi líto že jsem tě nepoznala víc.. Nejsem si ani jistá s datem narození.. Promiň.. Je mi moc líto že jsi odešla, bez tebe je celkem smutno. Pamatuju si jak jsi seděla u počítače tvoji mamky, a my jsme si mysleli že jses nějaká učitelka na suplování, ale pak se ukázalo že jsi dcera naší učitelky. Pamatuju si jak jsem se tě ptala jestli jsi nejstarší, nejmladší nebo střední,a ty jsi řekla střední. Pamatuju si jak jsem na tebe o hodině koukala a když jsi se koukla taky, tak jsem se rychle koukla jinam, a ty jsi se usmála. Ale nejvíc si pamatuju jak jsi s náma šla na tělocvik, a když jsme hráli rybičky, tak jsme si s tebou vždycky tleskli, když jsme přiběhli k tobě. Jak jsi se vždycky smála, a byla jsi na nás hodná. Opravdu nevím proč jsi pod ten pitomý vlak skočila.. Tvoje maminka je teď smutná.. Ale byla statečná a zvládla to. Pořád na tebe vzpomíná,dokonce má tvoji fotku na stole ve škole..  I my jak ty si pamatuješ 2.C dnes už 5.C,na tebe vzpomínáme. Aspoň pár z nás. Měla, mám a vždycky tě budu mít moc ráda Veru..

Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 0
Dosud rozsvícené svíčky: 19
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 0
Dosud položené květiny: 7
Položit květinu

Vzpomínky

11. 6. 2020 Marek  Handl marek.handl15@seznam.cz

Obrovská škoda. Bohužel pravdu už se nikdy nedozvíme...

Napsat vzpomínku

Místo skutečného pomníku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout