Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 0
Dosud rozsvícené svíčky: 12
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 0
Dosud položené květiny: 12
Položit květinu

Vzpomínky

9. 3. 2020 Adriana Bellová adabell@centrum.cz

Drahý Petře,

děkuji ti za vše, co dobrého ji učinil pro moji rodinu a pro moje děti. Za to, že jsme byli chráněni, tvojí odvahou a tvou věrností. Za to, že jsi nás nezjištně podporoval. Vzpomínáme s láskou na Tebe. Ať Tvoje štědré srdce Bůh probudí k věčnému životu a nikdy nezapomene jediný tvůj dobrotivý čin.
V tento těžký čas obzvlášť na Tebe vzpomínáme....

9. 1. 2020 Benjamin benzig@seznam.cz

Smrt má osten bolesti, bodec, ostří meče, jimž způsobuje rány osudu. Sotva se kdy zahojí...Kdo ztraceného nahradí ? Nic tu věru rovné jemu není...Jen ticho a vzpomínky, úsměv nad vším, čím jsi byl. Jen ty sám tak utěšuješ, neboť všechno z tebe zůstává a žije mezi námi.
Tu však víc zlomilo mi srdce... Koho čekal jsem, ten nepřišel...nepřišel ti sbohem dát... dosud nevěřím, děs to větší je...
Jen dnes řekl mi: “zkouší tě snad onen nahoře, pro to, čím jsi prošel ???” ??? Chtěl jsem říci, “nikoliv, smrt mu pokoušením není, což by  jedny trestal tím, že by druhým život vzal ?”??? Co všechno zmohou lidská ústa !!! Místo citu posouzení. Hořce je mi !!!
Tys mi dával z chleba svého, moje radost tvojí taktéž byla a můj smutek i tvůj žal... čestný muž, jenž se nebál pomoci, jenž se nebál námahy !!! Nikdy nezapomeneme!!!!!!!!

5. 1. 2020 Lida Rossenbergová Lidarossa@seznam.cz

Nikdy nezapomeneme! Ztracený čas litujeme, tvůj život želíme a na tebe v dobrém vzpomínáme. Posílám Ti vzkaz do nebe: V duši a v srdci zůstaneš, žít nadále s námi v srdcích našich. S věčnou pamětí a vzpomínkou, Lidka.

2. 1. 2020 Daniel Rossenberg danielross@zoznam.sk

všetko, čo si urobil vo svojom živote, bolo mnohým k dobrému.  Slúžil si ľuďom, ako si len mohol, nikto z nich nezabudne !!!  Nech je na Teba zachovaná večná pamiatka !!!  S bolesťou v srdci spomíname na Teba.  Sýtime sa nárekom a slzy sú náš chlieb.  Obliekame si smútočné rúcho a bijeme sa v prsiach, žiaľom zasiahnutí nad Tebou, nad Tvojou stratou.  Odišiel si a nás zaskočil.  Kto je na to pripravený ???  Na veky pamiatka na Teba !!! Amen.

Napsat vzpomínku

Místo skutečného pomníku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout