Redesign stránek Vzpomínky

Už 9 let sdílíte na tomto veřejně přístupném webu s ostatními lidmi vzpomínky na své blízké zemřelé. Možnost vytvořit jim virtuální pomník je způsob, jak truchlit nad jejich odchodem a stále si je připomínat. Vzpomínky, jež k nim přidáváte, jsou plné lásky a pomáhají dalším pozůstalým, kteří třeba zatím jen těžko volí slova.

Po 6 letech od poslední větší úpravy tohoto webu jsme pro vás přichystali jeho novou podobu, důstojnější a technicky i výtvarně přívětivější. Proměně jsme věnovali velikou péči a úzce spolupracovali s akademickými malířkami a zakládajícími členkami Cesty domů Martinou Špinkovou a Adrianou Skálovou. Na nové stránky byly přeneseny všechny pomníky a vzpomínky ze stránek původních. Všechny uživatelské účty a přihlašovací údaje do nich zůstávají platné. Stránky také zachovávají všechny funkce původního portálu, přidávají ale i několik dalších, například možnost propojení příbuzných pomníků nebo připomínku výročí.

Naším záměrem bylo, aby nová vizuální podoba stránek byla důstojnější a zároveň výtvarně zajímavější. Celkové výtvarné řešení a také svíce namalovala akademická malířka a zakladatelka Cesty domů Martina Špinková. Květiny jsou dílem akademické malířky Adriany Skálové, která s Cestou domů putuje od jejího založení zdaleka ne jen jako malířka a ilustrátorka, ale mj. jako dobrovolnice v rodinách pacientů nebo v dobročinných obchodech. Oběma děkujeme!

Technickou stránku redesignu zaštítila firma VIZUS.CZ. Děkujeme.

Těšíme se na vaše ohlasy i návrhy na další vylepšení. Psát je můžete ~.qk11~.

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout