Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 1
Dosud rozsvícené svíčky: 4
Gabriela, milující dcera
Gabriela, milující dcera 23. 5. 2022
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 0
Dosud položené květiny: 2
Položit květinu

Vzpomínky

23. 5. 2022 Gabriela stilljulienandgabriela@gmail.com

Myslím na tebe každý den.
Byla to pro tebe úleva. Trpěl jsi až moc. Miluju tě. Gaboša

26. 4. 2022 Gabriela Novotná gaba.novotna@seznam.cz

Víkendy u táty jsem milovala. Byl tři týdny na lodi, a tři týdny doma. Vždycky jsem se na něj těšila, každý pátek utíkat ze školy za ním. Víkendy byly skvělé, jezdili jsme na výlety, ale nejvíc jsem milovola dlouhé procházky po lesích, kdy jsme si povídali, rozjímali o životě, a všechno zkrátka ještě dávalo smysl.

26. 4. 2022 Gabriela gaba.novotna@seznam.cz

Byl neskutečně nadaný malíř, ale nikdy to neměl jako koníček, jeho kresby byly většinou v různých knichách, časopisech apod., když se nejspíše nudil. Byl tak talentovaný, že o něj projevila zájem škola v Praze. Táta byl ale odevzdaný šífák, a bez váhání nabídku odmítl s tím, že chce být na lodi.

26. 4. 2022 Gabriela Novotná gaba.novotna@seznam.cz

Když mi bylo 9, vzal mně na můj první koncert - David Koller se Support Lesbiens. Díky tomu koncertu jsem začla projevovat zájem o hudbu.
Když mi bylo třináct, krátce po jeho smrti jsem u něj v bytě našla knihu "Nothing more" - Různá prohlášení z tisku Courtney Love a Kurta Cobaina. V té knize byla Courtney Love na fotografiích často obtahována perem, proces táty pro jeho kresbu. Díky té knize jsem začala probádávat obdobnou hudební scénu, její historii, a poznala spoustu výjimečných interpretů.

26. 4. 2022 Gabriela Novotná gaba.novotna@seznam.cz

Asi nejzvláštnější z toho všeho bylo naše poslední setkání. Byl začátek prázdnin, a táta mi za odměnu koupil The Sims 2. To bylo naposledy.

Napsat vzpomínku

Místo skutečného pomníku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout