Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 1
Dosud rozsvícené svíčky: 53
Od sestřičky...
Od sestřičky... 24. 9. 2022
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 3
Dosud položené květiny: 18
Dával  jsi mi je k narozenimám...pro tebe, bráško
Dával  jsi mi je k narozenimám...pro tebe, bráško 24. 9. 2022
Zuzu
Zuzu 21. 9. 2022
Filda, Amy, Andy
Filda, Amy, Andy 15. 9. 2022
Položit květinu

Vzpomínky

7. 9. 2022 Andrea Urbancová knotkova.andry@seznam.cz

Lásko  moje dnes jsou to 4 měsíce od doby kdy si  nás  opustil a zároveň dnes bychom slavili výročí  svatby 3 roky. Bohužel nám osud nedopřál být už spolu. Moc mi chybíš  a nejen mě ale i Filipkovi a Amálce  se který by si dělal  blbosti. Stále te budu mít ve svém srdci. Byl si moje životní  láska. Lepšího  muže sem si vzít nemohla. ????Byl si skvělý přítel i manžel a ikdyž by sis to asi nemyslel byl si dobrý táta  našim dětem  byť s Amálkou si dlouho nepobyl.♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

15. 8. 2022 Zuzana Feixová Urbancová bilbaina@seznam.cz

Dneska bychom slavili tvé 33. narozeniny a že by to byla zase parádní oslava, o tom nepochybuji. Místo toho tady celý den brečím a je mi strašně smutno... Od tvé smrti už bylo tolik situací, kdy jsem ti potřebovala zavolat, napsat, sejít se s tebou, zeptat se tě na názor, nechat se rozesmát... S tebou odešel totiž také veškerý humor a sranda v naší rodině. Bylo ho s tebou tolik... Ty tvé vtípky, legrácky, hlášky, ... Byl jsi ten nejlepší brácha na světě, Urbi.

Napsat vzpomínku

Místo skutečného pomníku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout