Jiří Blažíček

31.1.2003 12.10.2019
Zhlédnuto: 902x

Byl jsi jedinečný kluk. Upřímný, skromný, hodný a milující...
Byl jsi tu moc krátce.

Pořád to moc bolí a chybíš nám tady.

Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 0
Dosud rozsvícené svíčky: 80
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 0
Dosud položené květiny: 32
Položit květinu

Vzpomínky

13. 10. 2021 Vojta Sváček vojtasvacek@gmail.com

Jiříku moc nám tady všem chybíš. Čas strávený s tebou vždycky stál za to a byla to sranda. Mámě tě rádi a tak to i zůstane navždy. Byl jsi jeden z lidí ,kteří uměli překvapit a rozveselit , pobavit se to jsi uměl a moc si toho všichni vážíme. Chybíš nám tady.

12. 10. 2021 Mamka a taťka

Miláčku, však ty víš.... ♥️♥️♥️
Děkujeme za čas s tebou, někdy,
za jiných okolností se zase sejdeme.????♥️????

12. 10. 2021 Teta Martina

Letí to a už je to dva roky, co nejsi mezi námi. Chybíš nám každý den a myslíme na Tebe. Vzpomínám si jak jsem Tě viděla naposledy a ještě jsme se smáli, jak jsi zas z těch tepláků vyrostl a jsou ti krátký. A teď tu sedím a vzpomínám na Tebe....posíláme pusu do nebe M a N.

12. 10. 2021 Zdeněk Jančí zdenek.janci@seznam.cz

12.října 2019 jsi odešel jako mladý člověk. Odešel jsi jako můj žák, odešel jsi jako Jirka, odešel jsi jako můj kamarád.…  
Co vím, měl jsi spoustu koníčků a zájmů. Jeden mám na svědomí i já.  Miloval jsi barmanství, ke kterému jsem tě přivedl. A ty jsi mi to vrátil. Vrátil v březnu 2019 neopakovatelným vítězstvím na celorepublikové soutěži mladých barmanů v Prostějově!
A co ještě vím, Jirko, nezajímal ses jen sám o sebe. Byl jsi člověk, který by za přátele položil ruku do ohně. Každému z nás ve škole jsi nějak pomohl a tím pádem se nám dokázal vrýt do srdce, kde navždy zůstaneš!

12. 10. 2021 Kristyna Hajkova Hajkova foouk@seznam.cz

Brácho, věřím, že se na ten svět a na nás koukáš z nebe. Máš úsměv na tváři a je Ti dobře. Dnes je to 2 roky, co jsme o Tebe přišli. Neustále na Tebe myslíme a v našich srdcích žiješ pořád! Neustále si říkám co by bylo a co by nebylo, kdyby to tehdy bylo jinak... Ale pánem je tu osud, a ten se nedá ovlivnit. Škoda! Vzpomínám, jak jsem Ti tehdy jako tříletýmu dala hodně na zadek, protože jsi bral autíčko kamarádovi. :) Ty ses se mnou pár hodin nebavil..Mě to bylo pak hodně líto. Kdyz ti bylo 15, tak jsem se Ti za to omluvila. A tys řekl..Kiki, v pohodě a smál ses. :) Byl jsi pro mě skvělým bráchou! Čím starší si byl, tím jsme k sobě měli blíž. Moc mě mrzí, že to nemůže pokračovat a vyvíjet se dál. Miluju Tě! Myslím na Tebe s láskou a slzami v očích.

Napsat vzpomínku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout