Helena Tučková

10.8.1933 15.12.2022
Zhlédnuto: 526x

S lítostí oznamujeme, že nás ve čtvrtek 15. prosince 2022 navždy opustila ve věku 89 let naše milovaná babička a maminka

Phdr. Helena Tučková

Poslední rozloučení proběhne v úzkém rodinném kruhu. Děkujeme za uctění její památky tichou vzpomínkou.

Krásná duše, šťastnou cestu!

Jménem rodiny a přátel:
dcera Irena s manželem Zdeňkem
vnučka Marie

Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 0
Dosud rozsvícené svíčky: 18
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 0
Dosud položené květiny: 10
Položit květinu

Vzpomínky

19. 12. 2022 Lilli Lindbeck lindbeck.lilli@gmail.com

Helena byla v mém životě neuvěřitelná léčivá síla. Poznal jsem ji přes jejího syna Richarda Andriho Tučka, který trval na tom, abych jí začal psát před naší společnou cestou do Prahy – začal jsem a nikdy nepřestal. Velmi jsme se sblížili – díky přikrývce a pamětním knihám, které jsem pro ni a Sašu vyrobil, mé návštěvě u Richarda, pak jeho smrti a mé návštěvě s jeho popelem. Během desetiletí mi dala tolik lásky, porozumění, podpory a povzbuzení, nemluvě o Reiki, které mi poslala. Jsem lepší člověk, že ji mám ve svém životě. Nyní je ve světle obklopená duchy svých blízkých. Hluboce děkuji její vnučce Marii Bartošové, která mi neustále poskytovala aktuální informace a laskavě mi nabídla, že se mnou odletí do Prahy, než se Helenin zdravotní stav obrátí. Ó andělé, obklopte naši milovanou Helenu světlem a láskou a uzdravte naše srdce, která se na této straně lámou.

Napsat vzpomínku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout