David Turzik

28.11.1975 21.3.2022
Zhlédnuto: 921x

David byl můj švagr. Bezva kluk, kterému osud nadělil spoustu překážek k překonávání. Zákeřná nemoc byla nakonec nad jeho síly.

Dík za vše - jsem rád, že jsem měl čest Tě poznat.

Už jsme na to pivo zajít nestihli, ale věřím, že se jednou sejdem na Druhém břehu a pak Tě, chlape, zvu!!

Rozsvícené svíčky

Právě rozsvícené svíčky: 2
Dosud rozsvícené svíčky: 60
Odpočívej v pokoji!
Odpočívej v pokoji! 23. 5. 2022
Švagr
Švagr 22. 5. 2022
Rozsvítit svíčku

Položené květiny

Právě položené květiny: 2
Dosud položené květiny: 23
Odpočívej v pokoji!
Odpočívej v pokoji! 23. 5. 2022
Odpočívej v pokoji!
Odpočívej v pokoji! 16. 5. 2022
Položit květinu

Vzpomínky

21. 4. 2022 švagr

Tak je to měsíc... S děckama je to špatný - sebralo je to neskutečně, projevilo se to i na jejich zdraví a stále se to zhoršuje... Drž nám prosím tam nahoře palce, chlape - kéž už je konečně líp!!

2. 4. 2022 švagr

Tak jsem včera zahlídl rukopis Tvé dcerky a vzpomněl jsem si na Tebe. Píše stejně úhledně jako Ty - a vypadá, že téměř stejným "fontem". Tvá neskutečná "modelářská" zručnost a pečlivost ve všem - při psaní nebo třeba modelování ozdob z marcipánu na dorty dětem, na to budu vždycky vzpomínat... Posílám pozdravy nahoru...

30. 3. 2022 švagr

Tak jsme Tě včera vyprovodili na poslední cestě... Naštěstí věřím, že když to tady skončilo, tak Tam to bude pokračovat a bez těch všech lidských nemocí a problémů. Jo a chlape, fakt jsem zíral, jak se vojáci umí rozloučit se svým kolegou... Kaplan mluvil o naději a já byl moc rád, protože jinak by zůstala jen bolest a vzpomínky - a z toho není úniku... A pouštěli jsme balónky a nejvíc děti - tak doufám, že Ti všechny i s přáníčky a prosbami tam nahoru došly! Zatím se měj.

Napsat vzpomínku

Důležité odkazy

Všechno důležité vám pošleme

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.

Prohlédnout
Portál Umírání.cz

Portál Umírání.cz

Praktické rady a informace v nelehké životní situaci najdete na informačním portálu pro nemocné, pečující a pozůstalé provozovaném Cestou domů.

Prohlédnout
Poradna

Poradna

V internetové poradně Umírání.cz odpovídají lékaři, sociální pracovníci, psychoterapeuti a právnička na vaše otázky.

Prohlédnout
Cesta domů

Cesta domů

Provozujeme domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispíváme ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života.

Prohlédnout